forum.szkiceerotyczne.pl Strona Główna forum.szkiceerotyczne.pl
Opowiadania Erotyczne - Rysunki Erotyczne

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Głód
Autor Wiadomość
Happynka 
Kontroler


Wysłany: 04 Lut 2021 04:40   Głód

Głód

Nie płacz…Po prostu taka jesteś. Wiem, że teraz, gdy jesteś żoną Kajetana, prawie udało ci się nad tym zapanować. Tylko to prawie… Pomyśl, ile czasu zajmuje ci podtrzymywanie tych pozornie niewinnych kontaktów z kilkoma byłymi kochankami. Przecież wiesz, że ja wiem… Karmisz ich wspomnieniami i obietnicami. Wszystko to pod sztandarem przyjaźni. Poznajesz ich najskrytsze fantazje, kolekcjonujesz najmilsze momenty, aby później użyć jako broni przeciwko nim samym. Muszą być uzależnieni, muszą być gotowi, gdy ty stracisz kontrolę nad NIĄ, gdy znowu dopuścisz JĄ do głosu. Znowu będziesz miała ten mętny wzrok, chaos w głowie, bezwstydność ciała, zalotny uśmiech. Znowu będziesz miała wrażenie, że jesteś jak Matka Ziemia: gorąca, żyzna, wilgotna, gotowa przyjąć w siebie całe nasienie świata. Znowu będziesz czuła głód, który trzeba zaspokoić. Wtedy skorzystasz ze swoich dobrowolnie więzionych w sieci niewolników. Spełnisz perwersyjne obietnice, byleby tylko znowu gotowi byli przejść do rezerwy i czekać na kolejne wezwanie.


Autor: Josephine

Cały tekst dostępny po zalogowaniu
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group